2420/2079
Jamboree af stål. mekanisk værk med manuel optræk. Original rem af sort læder. Ø 34 mm.
New old stock. Nyligt renset.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Enkelte ridser på bagkasse. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt