2420/783
Dansk møbeldesign
Rektangulært spisebord af eg, plade med hollandsk udtræk, svungne gavlender hvorimellem tunget sprosse. Udført 1970'erne. H. 72. L. 170/256. B. 95.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
1020229 | ||
831884 | ||
207608 | ||
1142395 |