2421/262
Diorama med en udstoppet duehøg og en agerhøne. Indrammet bag glas. 20. årh. H. 73. B. 101. D. 9.
Undersøgt i ramme. Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Fra
i
Aarhus
Vurdering