2420/882
Severin Hansen Jr. (f. 1936, d. 2020, Møbeldesigner)
Et par sideborde af palisander. Model 41B. Udført og mærket hos Haslev Møbelsnedkeri. 1960'erne. H. 41. L. 49. B. 32. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
1151387 | ||
1142395 | ||
880748 (Autobud) | ||
312972 | ||
880748 (Autobud) | ||
312972 | ||
880748 (Autobud) | ||
312972 | ||
880748 (Autobud) | ||
312972 | ||
880748 | ||
1142395 | ||
823958 |