2420/777
Bienal Home
Et par gyngestole med stel af bejdset bøg. Betrukket med hhv. blå og rød velour. Udført hos Bienal Home, slutningen af 20. årh. (2)
Brugsslitage, herunder ridser, mærker og pletter. Stel med revner. Rød stol med huller i betræk på top af ryglæn.
Vurdering
Hammerslag
2 bud
951293 | ||
1069736 |