2420/790
Dansk møbeldesign
Par skænke af eg, hver med to låger. 1970'erne. H. 69. B. 90. D. 42. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
4 bud
874124 (Autobud) | ||
1156938 | ||
874124 | ||
1156938 |