2421/​549

Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)

Reolvæg af massiv Oregon, inkl. tre sokler. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 50. B. 76. D. 27,5.

Slitage, herunder ridser, mærker, hak/afslag og skjolder. En hylde med revne.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
916644 3.000 DKK