2421/549
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
Reolvæg af massiv Oregon, inkl. tre sokler. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H. 50. B. 76. D. 27,5.
Slitage, herunder ridser, mærker, hak/afslag og skjolder. En hylde med revne.
I
Lyngby
Vurdering
1 bud
916644 |