Vi understøtter ikke længere Unknown Browser 0. Vi anbefaler, at du installerer den nyeste version af Chrome, Firefox, Microsoft Edge eller Safari.
Cecilie Kleist: Tupilak samt to figurer af udskåret kaskelottand. Sign. CK. H. 2,5-11 cm. (3)
Vurdering : 10.000 DKK
Hammerslag: 11.000 DKK